Loading...

(Just one moment)

Sesja sensualna

Piękno i zmysłowość jest w każdej z nas, to niezaprzeczalny fakt. Wiele z nas czytając takie zdanie myśli „tak, jasne” i właśnie w dużej mierze po to tworzone są sesje tego typu, by odgonić takie krzywdzące dla nas myśli.
Zdjęcia buduarowe mają pokazać fotografowanej osobie ile zmysłowości i seksapilu w niej drzemie.
W stylistyce sesji nie obowiązują żadne ograniczenia – możemy zrobić sesję skromną lub pełną przepychu (na ile powierzchnia studia nam pozwoli), nago, w grubym swetrze, seksownej bieliźnie, czy barokowej sukni. Jestem otwarta na wszystkie pomysły, a każdą sesję omówimy wcześniej i wspólnie wybierzemy wszystkie stylizacje. Nigdy nie zostawiam z tym Klientki samej i wykonuję tylko te pomysły, na które jest gotowa. To ma być czas przygody, spełniania marzenia, metamorfozy na którą brakowało dotąd odwagi, spotkania z samą sobą.
Dla mnie samej było to przeżycie terapeutyczne – z zablokowanej seksualnie myszki stałam się kobietą ponad kompleksami i lękami, odważną i spełnioną.
Jeżeli decyzję o wykonaniu sesji powstrzymują kompleksy dotyczące własnego ciała, proszę pamiętać, że przeszkadzające kilogramy, cellulit czy trądzik to drobiazg w postprodukcji. W retuszu spełniam wszystkie życzenia moich Klientek.

Rezerwacja sesji zdjęciowej jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.

W przypadku pytań i wątpliwości zachęcam do przeczytania strony Najczęściej zadawane pytania lub do kontaktu ze mną telefonicznie pod numerem (+48) 664 786 477 lub przez formularz kontaktowy.