Loading...

(Just one moment)

Sesja portretowa

Portret to dla mnie przestrzeń na wszelkie formy sztuki fotograficznej – od klasycznej fotografii biznesowej czy rodzinnej po niestandardowe, wspólnie uzgodnione wizje w stylu Richarda Averdona czy Petera Lindberga – nie będę ukrywać, że te ostatnie są mi szczególnie bliskie.
Każdą tego typu sesję szczegółowo wspólnie uzgadniamy – ustalamy pozy, stylizację, kolorystykę, dobieramy ubrania i dodatki. Jestem bardzo ciekawa oczekiwań i inspiracji, którymi kierują się moi Klienci, chętnie też dzielę się moimi pomysłami.
Sesja portretowa to czas nowej przygody, dobrej zabawy, w czym zupełnie nie przeszkadza fakt, że nie jest się zawodową modelką czy modelem.
Moją rolą jest przygotować sesję tak, by czuli się Państwo komfortowo i byli zadowoleni z wykonanych fotografii. Wszystkie obawy i wątpliwości chętnie rozwieję przed naszym spotkaniem.

Rezerwacja sesji zdjęciowej jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.

W przypadku pytań i wątpliwości zachęcam do przeczytania strony Najczęściej zadawane pytania lub do kontaktu ze mną telefonicznie pod numerem (+48) 664 786 477 lub przez formularz kontaktowy.