Loading...

(Just one moment)

Sesja dziecięca i rodzinna

Sesje dziecięce i rodzinne, podobnie jak sesje noworodkowe wykonuję w moim studiu znajdującym się w Ostrówku pod Warszawą.
Są one okazją do wspólnego przeżycia nowej przygody, uwiecznienia wspólnie wszystkich członków rodziny i pokazania łączącej Państwa więzi.
Nasze spotkanie rozpoczynam od zapoznania się z małymi modelami, oprowadzenia po studiu i opisania o przebiegu naszego spotkania. Gdy widzę, że dzieci czują się swobodnie i bezpiecznie, rozpoczynamy zdjęcia. Jeśli rodzice i dzieci sobie tego zażyczą, portrety wykonywane są w kilku stylizacjach. Wszystkie elementy garderoby skonsultujemy wcześniej, więc przygotowania strojów na tej dzień proszę potraktować to jak dobrą zabawę.
W trakcie sesji wykonuję najpierw portrety dzieci, potem zdjęcia wspólne, następnie jeśli rodzine sobie życzą, także ich zdjęcia jako pary.

Rezerwacja sesji zdjęciowej jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.

W przypadku pytań i wątpliwości zachęcam do przeczytania strony Najczęściej zadawane pytania lub do kontaktu ze mną telefonicznie pod numerem (+48) 664 786 477 lub poprzez poniższy formularz.