Loading...

(Just one moment)

Sesja ciążowa

Sesja ciążowa jaką proponuję to czas nie tylko dla przyszłej mamy ale przede wszystkim dla kobiety.
Nasi bliscy i my same podczas ciąży często zapominamy, że wciąż jesteśmy kobietami. A przecież w tym czasie potrzebujemy nie tylko, by ktoś się ulitował i zrobił nam pedicure, czy ułożył poduszkę pod plecami ale wciąż potrzebujemy czuć się piękne, zmysłowe, atrakcyjne i chcemy być postrzegane jako kobiety, a nie tylko jako przyszłe mamy.
W stylistyce sesji nie obowiązują żadne ograniczenia – możemy zrobić sesję skromną lub pełną przepychu (na ile powierzchnia studia nam pozwoli), nago, w grubym swetrze, seksownej bieliźnie, czy barokowej sukni. Jestem otwarta na wszystkie pomysły.
Chcę dać Pani pamiątkę niezwykłego czasu, uwiecznić rosnący brzuszek, w którym mieszka dziecko ale też pokazać emocje, jakie w tym czasie Pani towarzyszyły. Jednocześnie chcę także by przeżyła Pani wspaniałą przygodę jaką jest kobieca sesja.
Nasze spotkanie może także być okazją, by uwiecznić wspólne chwile z partnerem, czy oczekiwanie całej rodziny na pojawienie się najmłodszego dziecka.

Panie biorące udział w sesji ciążowej otrzymują bon rabatowy w wysokości 150 zł na sesję noworodkową.

Rezerwacja sesji zdjęciowej jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.

W przypadku pytań i wątpliwości zachęcam do przeczytania strony Najczęściej zadawane pytania lub do kontaktu ze mną telefonicznie pod numerem (+48) 664 786 477 lub przez formularz kontaktowy.