Loading...

(Just one moment)

O mnie

Witam serdecznie na mojej stronie!

Nazywam się Magdalena Przyłucka i zajmuję się studyjną fotografią portretową, rodzinną, dziecięcą i noworodkową.
Najważniejsze i najpiękniejsze w tej pracy jest dla mnie spotkanie z osobą, która mi zaufała i powierzyła uwiecznienie jej samej lub też najbliższych dla niej osób.
Pomimo tego, że mój perfekcjonizm podpowiada mi maksymalne zadbanie o odpowiednią scenografię, oświetlenie i kompozycję, tak naprawdę, ze względu na wykształcenie terapeutyczne, w portrecie najważniejsza jest dla mnie skupienie się na portretowanej osobie, poznanie jej potrzeb związanych z portretem, rozwianie obaw, pomoc w przełamaniu kompleksów oraz ukazanie jej charakteru, piękna i seksapilu, które czasami drzemią w nas uśpione.
W fotografii noworodkowej skupiam się na uchwyceniu pierwszych chwil życia, jednoczesnej kruchości, delikatności i siły jaka drzemie w takim maleńkim człowieku. Takie zdjęcia to niezwykłe pamiątki i dosłownie chwytanie chwili, gdy już przy ich odbiorze mały model wygląda zupełnie inaczej.
Fotografując starsze dzieci chcę pokazać ich indywidualność, pomysłowość, temperament i energię obecną w takich młodych ludziach.
Fotografią zajmuję się od 20 lat. Przez kilkanaście lat skupiałam się na zdjęciach przyrodniczych i krajobrazowych, cztery lata temu, po narodzinach mojego syna najważniejszym tematem stał się dla mnie człowiek. Początkowo wykonywałam fotografie plenerowe i lifestyle, obecnie skupiam się na zdjęciach studyjnych i możliwościach jakie daje wykorzystywane tu oświetlenie.
Jestem po przeszkoleniu z udzielania pierwszej pomocy niemowlętom oraz małym dzieciom, by wszyscy obecni na sesji mieli zapewnione bezpieczeństwo.
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.
Zapraszam także na mój fanpage Cristi portretuje.
Moje fotografie charakteryzują stonowane barwy, świadomy dobór kolorów oraz minimalizm w dodatkach.
W przypadku zainteresowania sesją zdjęciową w takiej stylistyce, zapraszam do kontaktu telefonicznie pod numerem (+48) 664 786 477 lub przez formularz kontaktowy.